Practoraten-lectoraten

Practoraten en lectoraten

  • Scholing
    Instelling
    Niveau
    Korte beschrijving
    Contact persoon
  • Noorderpoort

    MBO

    Digitaal veilige hard- en software zijn belangrijk in de digitale ontwikkelingen. Met deze uitdaging houd men zich bezig met nauwe samenwerking met het bedrijfsleven en hbo/wo.

    Erik Rutkens
    ep.rutkens@noorderpoort.nl

    Maaike van Kessel
    mk.vankessel@noorderpoort.nl
  • Noorderpoort

    MBO

    Focus ligt op onderzoek en innovatie om de digitale weerbaarheid van mensen te vergoten op privé- en professioneel gebied.

    Renze Tjoelker
    rtjoelker@rocfriesepoort.nl
  • Hanzehogeschool Groningen

    HBO

    Richt zich op het snijvlak van psychologie en technologie en vooral op het verhogen van zelfmanagement wat betreft gezondheid en gezond gedrag met behulp van technologie.

    Hilbrand Oldenhuis
    h.k.e.oldenhuis@pl.hanze.nl
  • Hanzehogeschool Groningen

    HBO

    Richt zich op het ontwikkelen en toepassen van slimme sensortechnologie voor digitalisering van processen.

    Heinrich Wortche
    h.j.wortche@pl.hanze.nl
  • Hanzehogeschool Groningen

    HBO

    Het hoofddoel van dit lectoraat is om te begrijpen hoe interactieve tools gebruikt kunnen worden om tot langdurige gedragsverandering te komen (bv. binnen trainingstoepassingen of e-healthinterventies).

    Nick Degens
    d.m.degens@pl.hanze.nl
  • NHL Stenden Hogeschool

    HBO

    Kritisch kijken naar de meerwaarde van digitale toepassingen en verantwoord gebruik ervan. De participatie van professionals, patiënten en cliënten in het ontwerpproces van nieuwe toepassingen is van groot belang. Ten eerste om hun ervaringen en (vak)inhoudelijke kennis. Ten tweede om met dit participatieve proces draagvlak te creëren voor de benodigde verandering.

    Job van 't Veer
    job.van.t.veer@nhlstenden.com
  • Practoraat Zorg & Technologie van Drenthe College, Noorderpoort en Alfa-College
    Practoraat Zorg & Technologie van Drenthe College, Noorderpoort en Alfa-College

    MBO

    Contactpersoon: Lieke Brons
    Mail l.brons@drenthecollege.nl